Wólka Niedźwiedzka

Ilość wpisów: 766

Wpisz się !!!

Data: 2019-08-20 09:38:09
Imię: Wólczanin
 

Nwm kto tak zarządził ale czyja to decyzja by dożynki gminne odbyły się na terenie obiektu szkolnego ??Czy przy takim obiekcie mogą odbywać się zabawy na których będzie sprzedawany alkohol i tym podobne rzeczy ?? Tak można ?? Przecież zabronione jest spożywanie alkoholu na terenie obiektu szkolnego i palenie wyrobów tytoniowych ... . Czemu nie będzie tak jak za dawnych lat na terenie Osp i obiektu sportowego ??
Data: 2019-06-20 23:49:19
Imię: Bezimienny
 

Do czego to doszło ( pewnie wierni na tacę nie dają) że ksiądz się w dilera bawi i trawą handluje.
Data: 2019-06-15 11:52:02
Imię: mamona Ty buraku skończony
 

Kościół jest powiękoszny buraku to i miejsca jest więcej. Zrób tyle co proboszcz to sam dam Ci na wczasy ! Proboszczowi to się należy odpoczynek od tej zakłamanej wsi ! Jedz buraku do klasztoru jak Ci nie odpowiada u nas i daj żyć innym. Pyszczyć anonimowo każdy potrafi ;)
A sprawę trawy kto miał zrozumieć to zrozumiał. Może i można było ubrać problem w inne słowa, ale człowiek inteligenty zrozumie przekaz a burak taki jak Ty będzie szukał sensacji i wylewał żale w internecie !
Data: 2019-06-11 18:13:12
Imię: mamona
 

a nasz Stasiu znowu we Włoszech się bawi,pewnie były pierwsze wpłaty za trawę.Jak nic parafie doprowadzi do bankructwa jak nic.wcale się nie dziwię że coraz więcej miejsca się robi w kościele.
Data: 2019-03-04 07:53:36
Imię: WAŻNA INFORMACJA
 

Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Małopolski informuje, że od dnia 9 marca 2019 r. rozpoczną się wstępne audyty gospodarstw zgłoszonych do projektu parasolowego na terenie Gminy i Miasta Sokołów Młp.
Audyty przeprowadzać będzie firma: Ekosfera Energia Odnawialna Sp. z o.o., ul. Czajkowskiego 48, 38-400 Krosno, NIP 6842637304, REGON: 181031276, KRS 0000480815, tylko i wyłącznie ten podmiot ma do tego upoważnienie Gminy.

W związku z powyższym mieszkańcy, którzy złożyli Deklaracje w latach 2016/2017 oraz złożyli Potwierdzenie Uczestnictwa w projekcie do dnia 29 stycznia 2019 r. proszeni są o niezwłoczne wpłacanie należności za audyt.
Odpłatność za audyt wynosi: 100,00 zł (słownie: sto złotych zero groszy) za audytowane gospodarstwo zgłoszone do projektu.
Rozliczenie finansowe za audyt odbędzie się bezpośrednio pomiędzy mieszkańcem a wykonawcą audytu na podstawie podpisanego zlecenia.
Wpłaty za audyt dokonuje się wyłącznie w formie przelewu i wyłącznie na konto firmy: Ekosfera Energia Odnawialna Spółka z o.o. 38-400 Krosno ul. Czajkowskiego 48, nazwa i nr konta bankowego:
PODKARPACKI BANK SPÓŁDZIELCZY o/Krosno,
nr rachunku: 69 8642 1083 2002 8326 2407 0001
W tytule przelewu proszę podać: miejscowość, nr domu i nr ew. działki, której dotyczy montaż instalacji.
Ostateczny termin płatności za audyty ustala się na dzień 08.03.2019 r.
Paragony fiskalne wystawione do wpłat dokonanych przelewem za audyt, będą załączone do druków weryfikacji technicznych lub zleceń na przeprowadzenie audytu.

Osoby wykonujące audyty nie mają prawa pobierać od mieszkańców wpłat w formie gotówkowej za przeprowadzony audyt.

Mieszkaniec u którego planowany jest audyt, przed jego rozpoczęciem, zobowiązany jest sprawdzić wiarygodność osoby przeprowadzającej audyt poprzez sprawdzenie dowodu osobistego wraz z imiennym upoważnieniem wystawionym przez Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Młp.

Rozpoczęcie weryfikacji technicznych w terenie planowane jest od dnia 9 marca 2019 roku.
1. Weryfikacje prowadzone będą od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00.
2. Osoby prowadzące weryfikacje techniczne będą posiadały przy sobie upoważnienia udzielone przez Burmistrza GiM Sokołów Małopolski oraz identyfikatory z imieniem, nazwiskiem i nazwą firmy.
3. Przed rozpoczęciem weryfikacji technicznej weryfikator okaże mieszkańcowi dowód osobisty.
4. O terminie przeprowadzenia weryfikacji technicznej mieszkańcy zostaną powiadomieni przez SMS, rozmowę telefoniczną z wyprzedzeniem minimum dwu - dniowym.
5. W dniu przeprowadzenia audytu, przed jego rozpoczęciem, zostanie podpisane z mieszkańcem zlecenie na wykonanie weryfikacji technicznej.
6. W czasie weryfikacji technicznej sprawdzona zostanie techniczna możliwość wykonania instalacji na którą zapisał się mieszkaniec.
7. Jeżeli mieszkaniec zadeklaruje chęć uzyskania większej instalacji fotowoltaicznej, określona zostanie całkowita powierzchnia dachu nadająca się do wykorzystania pod panele fotowoltaiczne. Informacja zostanie odnotowana w uwagach w sprawozdaniu. Ostateczna decyzja dotycząca wielkości instalacji fotowoltaicznej będzie podejmowana przez Gminę Sokołów Małopolski i uzależniona będzie od możliwości dokonania takiej zmiany.
8. Osoby ubiegające się o instalację fotowoltaiczną muszą przygotować rachunki za energię za ubiegły rok w celu zweryfikowania zużycia energii elektrycznej podanej w deklaracji uczestnictwa.
9. Weryfikatorzy wykonają dokumentację fotograficzną miejsca montażu instalacji oraz w przypadku instalacji fotowoltaicznych również głównej tablicy rozdzielczej w budynku i układu pomiarowego
10. Weryfikator w obecności mieszkańca wypełnia sprawozdanie z weryfikacji technicznej. Sprawozdanie z weryfikacji podpisuje właściciel budynku lub inna osoba upoważniona w zleceniu wykonania weryfikacji.
11. Kopia sprawozdania podpisana przez mieszkańca i weryfikatora pozostaje u mieszkańca.
12. Oryginał sprawozdania zostanie przekazany do Urzędu Gminy w wersji papierowej i formie elektronicznej (pdf).
13. Dokumentacja fotograficzna zostanie przekazana do Urzędu Gminy w formie elektronicznej ( pliki pdf) oddzielnie dla każdego budynku.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości mieszkańca co do wiarygodności audytora, mieszkaniec zobowiązany jest do kontaktu z Urzędem Gminy i Miasta Sokołów Młp. w celu jego potwierdzenia pod nr tel. /17/ 7729019.

Przewidywany termin zakończenia weryfikacji technicznych - 30 marca 2019 roku. Termin zależny będzie od terminowego dokonania wpłat przez osoby zgłoszone do projektu oraz od możliwości zastania mieszkańców w domach w okresie prowadzenia weryfikacji.

Wstępne audyty gospodarstw mają na celu m.in. sprawdzenie możliwości technicznych montażu wybranej przez mieszkańca instalacji OZE pod wskazanym adresem. Weryfikacja będzie miała również za zadanie wyeliminowanie z projektu gospodarstw niespełniających wymogów formalno-prawnych projektu.
Andrzej Ożóg
Burmistrz Gminy i Miasta Sokołów Małopolski
Data: 2019-02-08 22:16:34
Imię: budzion
 

Że to twój ostatni wpis to baju baju. Ważniejsze dla mnie jest żebyś przestał chodzić i mącić ludziom w głowach. Co zrobiłeś dla Wólki do tej pory - NIC. Co chciałbyś zrobić - NIC Jaki masz program poza tym że wkładasz gadkę żeby na Wólce nie było asfaltowni jak ty to nazywasz? Wytwórnia mas bitumicznych osobom starym co to mówi? Pojawił się zbawiciel Wólki Niedźwiedzkiej pochodzący z Nienadówki były sąsiad obecnego burmistrza i dotychczasowy kolega. Przyniesie to dodatkowy rozłam między mieszkańcami . Halinka Lorenc jako sołtys spisywała i sprawdziła się bardzo dobrze więc nie szukajmy dziury w całym.
Data: 2019-02-08 15:07:39
Imię: J. Kwolek
 

Panie "obserwator". To, że dwa lata byłem w seminarium to tylko jestem z tego bardzo dumny, a wszyscy moi znajomi o tym wiedzą. Moja rezygnacja jest tylko moją sprawą. O budowie "smołowni" na Wólce nikomu nie mówiłem lecz o Wytwórni mas biutomicznych na terenie prywatnych gruntów przy drodze S-19 w pobliżu Sokołowa, a czyich to gruntach raczej sam Pan wie. Wszystkie podpisy osób będą do wglądu u Pana Burmistrza jako protest tych, którzy nie chcą zadrzumionego powietrza. A jeszcze z tego wpisu "obserwator" wynika, że komuś strasznie zależy, aby na Wólce Niedżwiedzkiej dalej nic się nie działo.
Zaznaczam , że jest to mój jedyny wpis na tym portalu i nie będę więcej zabierał głosu. Pozdrawiam Wszystkich, którzy to przeczytają.
Janusz Kwolek
Data: 2019-02-08 07:58:27
Imię: obserwator
 

Do mieszkańców Wólki Niedźwiedzkiej. Przestańcie słuchać wywodów kandydata na sołtysa p. K z Sokołowskiej. Łazi po domach i straszy was że na Wólce będą budować smołownię. Totalna bzdura!!! Większość Wólki obejmuje to tereny Natura 2000. Robi wam wodę z mózgu A nawiasem zastanówcie się do czego on może za jakiś czas wykorzystać wasze podpisy. Gdzie ochrona RODO. Domokrążców gonić jak tych co sprzedają garnki co same gotują. Tyle w temacie. Z tego co wiem już miał być księdzem ale się na ni poznali i wywalili z Seminarium!!!
Data: 2019-02-06 22:56:28
Imię: Znajoma pani
 

Zaszla jakas pomylka bo ja nie pracuje w Domu Kultury slyszalam ze startujesz i napisalam z zyczliwosci
Data: 2019-02-06 22:21:18
Imię: Sąsiadka
 

Mądre słowa zawsze ktoś cię poprze. Dziękuję pani kierowniczko Domu Kultury za słowa otuchy.
Data: 2019-02-06 21:08:13
Imię: Znajoma pani
 

Janusz nie przejmuj sie debilami wolka ploty lubi i glowa do gory masz swoich wielbicieli ktorzy cie popra ☺
Data: 2019-02-06 08:16:26
Imię: mieszkanka
 

Pod czym kandydat na sołtysa ten z Sokołowskiej zbiera podpisy? Bo pieniądze zbiera ponoć na mszę tylko nie wiem w jakiej intencji. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Data: 2019-02-03 21:44:40
Imię: niezdecydowany
 

Spokojnie, zastanawiam się. Większość podpisów poparcia już mam. Jeszcze mam czas do jutra do godziny 17
Data: 2019-02-03 07:13:19
Imię: MIESZKANIEC
 

Witam
Czy wie ktoś kto będzie konadydowal na sołtysa wsi? I czy będzie jakaś debata przedwyborcza albo jakieś przedstawienie programu planu zmiany wsi?
Data: 2018-11-04 19:02:10
Imię: SUMOKA
 

Witam, jest to mój pierwszy wpis na owym forum, podpisałem się w spisie 100% rozpoznawalny dla wszystkich z miejscowości. Więc teraz napiszę w swoim stylu chociaż nie przepadam, i nie poparłem w ostatnich wyborach radnego który otrzymał mandat, oznajmiam iż nigdzie nie publikowałem jakiego kolejek wpisu o jakim kolwiek wyprowadzaniu i podobnej tematyce. Informuję iż jest to mój pierwszy i ostatni wpis na tym forum, żaden z publikujących wpisy nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiaskiem. Nie zamierzam zniżać się do pisania wyżej wymienionych głupot. Mała prośba do pisarza "obserwator "i podobnych znawców. Chcesz pisać o mojej rodzinie to obiecuję ze stane na głowie ale znajdę i zapukam do twoich drzwi. Serdecznie pozdrawiam i żegnam
Data: 2018-11-01 18:46:44
Imię: Młodociany Wólczanin
 

Witam,jestem młodym czlowiekiem żyjący w społeczeństwie pełnym debilizmu i pełnym oczernień !Powiedzcie mi jak można mieć 49% frekwencji na wyborach samorządowych ??? To jest wstyd na całą gminę , hańba dla otoczenia Wólki .Przyznam sam byłem na wyborach i spełniłem obowiązek jaki przypada na obywaletal RP . Każdy jest zaszokowany obecnymi wynikami wyborów ...narzekajcie dalej i dalej miejcie wybory w dupie .Ciągle chcecie czegoś noweg , zmian itp . Idź i zagłosuj , a najwięcej mają do gadania Ci co nie byli na wyborach. Przez kolejne 5 lat nadal nic nie będzie się dziać na Wólce ... Jedynie zostanie dokończony odcinek drogi Sokołowska-rzeka którą Pan burmistrz zaczną robić tuż przed wyborami . Z takimi wynikami nie zajdziemy daleko ..... Ogarnijcie się ludzie którzy jesteście za ślepieni Pisem i Po
Data: 2018-10-28 18:15:12
Imię: obserwator
 

Ten , który pisał wpis o wyprowadzaniu radnego z sesji to najprawdopodobniej ta sama osoba, która dokonała wpis na swoim profilu facebooka 9 lipca o naprawie jego auta. Styl i użyte słownictwo bardzo są zbliżone. Jest to przejaw frustracji i bezradności w obliczu doświadczeń jakie spotkały jego i najbliższą rodzinę. Modlitwa i przebaczenie to pewne uzdrowienie!!!
Data: 2018-10-28 06:11:33
Imię: Ja
 

Do mamona: A z jakich obrad wyprowadzali Radnego i kiedy? Proszę dać sobie na wstrzymanie, zamiast kogoś obrażać i oczerniać.
Data: 2018-10-26 20:43:58
Imię: mamona
 

w dupie byliśmy i tam będziemy a to wszystko bez tego debila radnego znowu będą go wyprowadzać z obrad i tyle będzie.A już myślałem że coś się zmieni.
Data: 2018-10-18 22:33:40
Imię: Do klientaGS
 

Takie samo ogłoszenie było w sklepie SPAR na półce koło kasy.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >


Power by Ksiega.RitCat.pl