Magda

Tort w kształcie głowy minionka (jedna z ulubionych kreskówek syna). oniemiałam jak go zobaczyłam a mój synek z mężemzacieralki rączki. Warto było poczekać. Pyszny, słodki marcepan, puszysty i lekko wilgotny biszkop, delikatny krem... tort jak marzenie :) dzoękujemy!

paulina

Mimo że wszystko załatwiane mailowy, to tort cudowny. Spełnił nasze wymagania. Nie był słodki, tak jak chcieliśmy. A do tego przepiękny. Zadbano o każdy szczegół.

Krystyna

tort malinowy sad w kształcie walizki - cudowny!
aplauz jubilatek i gości :) zachwycone nawet moje dziecko, które generalnie nie znosi smaku malinowego - ale ten wyrazisty, lecz nie słodki i nie mdły - było przepysznie - powtarzamy :)

Ula

Bardzo dziękuję za przygotowanie pięknego i pysznego tortu. Zrealizowany z dokładnością 1:1 :)) Rybka Mini Mini rozchwytywana przez maluchy jeszcze na torcie. Kolorystyka, styl, dokładność i smak rewelacyjny. Polecam serdecznie

Małgorzata

Tort przepyszny i przepiękny! Polecam wszystkim! Na urodziny też zamówimy na 100%.

Martyna i Adam

Dziękujemy serdecznie za słodką oprawę naszego przyjęcia weselnego! Tort świeży, pachnący i przepyszny! Zachwycał nie tylko nas, ale i gości, zarówno smakiem, jak i wyglądem. Aż żal było go jeść! Szczerze będziemy polecać Tortową Awangardę.

PS. Serdecznie pozdrowienia dla sympatycznego zespołu Tortowej Awangardy :)

Kaśka

Najcudowniejszy Szczerbatek na świecie :) jak żywy. Przepiękny i co najważniejsze przesmaczny :) Bardzo dziękuję, a Państwu czytającym serdecznie polecam.

Pozdrawiam,
Kaśka

Magda i Michał

Tort był uzgadniany mailowo z wykorzystaniem przykładowych zdjęć więc do samego podania tortu na weselu nie wiedzieliśmy czego oczekiwać. Tort przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i pod względem estetycznym i pod względem smakowym! Nic tylko polecać dalej!

Natalia

Wspaniały tort- piękna dekoracja! Polecam!

Ola

Pyszny tort, przepięknie zrobiony. Dziękujemy!

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, >