Anna

Torty dla dzieci i męża były bardzo smaczne a przy tym wyglądały rewelacyjnie. Zrobiły duże wrażenie zarówno na zaskoczonych jubilatach jak i gościach. Z chęcią już wybrałabym kolejny tort.
Gorąco polecam!

Agata

Tort był prezentem dla męża. Od razu poznał swój motocykl - czerwoną Hondę NC750x :) Majstersztyk. Płomienie dodały kompozycji wyrazistości. Ogólny zachwyt gości i flesze komórek. Dzieci prześcigały się w zjadaniu lukrowych elementów, a dorośli delektowali smakiem "Czarnego lasu". W ciągu 10 minut nie było śladu po tym dziele. Już myślę, kto następny będzie miał urodziny.

Beata

Znajomi zrobili mi niesamowitą niespodziankę, zamawiając tort Hamburger - ostatni w tym roku ;)
Niesamowicie realistyczny i ogromny!
Do tego przepyszny!
Z czystym sumieniem mogę polecić!!!

Ewa

Tort w kształcie czołgu typu Tygrys zrobił wrażenie na solenizancie. Odbyła sie nawet cała sesja zdjęciowa z udziałem toru :) a do tego smaczny. Następnym razem zamówię w kształcie lotniskowca :))

Mama Bruno

Tort wypasiony :) Piękny i Pyszny. Bardzo Dziękujemy za szybkie zrealizowanie zamówienia. Mina dziecka bezcenna. Polecam z czystym sumieniem.

Katarzyna

Chciałam serdecznie podziękować za małe dzieła sztuki w postaci babeczek, które zamówiłam na BabyShower. Serdecznie polecam i babeczki nie tylko pięknie wyglądały ale były PRZEPYSZNE!!! Koleżanki były zachwycone! Na pewno zamówię jeszcze u Państwa tort na 2 urodziny mojego synka i oczywiście na inne okazje. Do tego profesjonalna i szybka realizacja zamówienia.

Homer Simpson

Tort świetny! Mina solenizanta oraz gości bezcenna. Był moment, że nawet zabronili mi go kroić, bo chcą sobie z nim zrobić zdjęcia!!! To nazywa się gwiazda wieczoru :).

Monika mama Ady

Tort był wyśmienity. Cała rodzina zachwycona, talerzyki wylizane do czysta. A wyraz twarzy Ady gdy zobaczyła tort-bezcenny :) pełen zachwyt! Gorąco polecam, bo my w przyszłym roku też zamówimy tu tort :))

Alicja

Tortowa Awangarda ze wszech miar godna polecenia. Jako jedyni zdecydowali się na przyjęcie zamówienia i dostarczenia tortu w II dzień Świąt. Tort oczywiście wyglądał pięknie, dokładnie jak an załączonym przeze mnie zdjęciu. Ale przede wszystkim smakował wszystkim bez wyjątku. Polecam wszystkim i pewnie sama jeszcze zamówię.

Paulina

Niesamowity talent! przepiękne cupcake'i i do tego najlepszy smaki jakie do tej pory próbowałam. Polecam na wszelkie okazje, z powodu pięknego i artystycznego wykończenia dekoracji budzą zachwyt. Ja na pewno zostanę wiernym klientem, zwłaszcza że sama realizacja zamówienia na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

< 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, >