Asia

Wspaniały w wyglądzie i w smaku tort, którego wygląd zachwycił wszystkich na urodzinowej imprezie naszej córeczki. Dostała taki tort, jaki sobie wymarzyła, a to dla nas najważniejsze. Polecam każdemu Tortową Awangardę, ja na pewno skorzystam z ich kunsztu i talentu przy następnej okazji.

Łada

Z całego serca dziękujemy za cudny urodzinowy tort dla córeczki. Efekt był oszałamiający! Figurka zająca wyszła niemalże identycznie, jak na zdjęciu, z któego była robiona. Łąka, na której on siedzi jest równie ładna. Całość wyglądała nie tylko artystycznie, ale i apetycznie, co jest niezmiernie ważne w projektach kulinarnych. Co do smaku, bardzo żałowaliśmy, że nie zamówiliśmy większego - całość została zjedzona w mig:) Dziękujemy raz jeszcze i po kolejny tort na pewno przyjdziemy do Tortowej Awangardy:)

Anka

Piękny, pyszny, polecam :)

Kasia

Nasz tort a raczej naszej rocznej córeczki był przepiękny dokładnie taki jaki miałam w myślach a smakował obłednie poprostu pycha :)
Gorąco polecamy!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

Zamówiłam dla synka tort z samochodami (cięzarówka, wywrotka i samochód osobowy). Wszyscy byli zachwyceni starannością wykonania nawet w najmniejszych detalach :) Poza tym torcik był bardzo smaczny. Dziękujemy bardzo i na pewno będziemy polecać Tortową Awangardę.

Radek

to juz drugi tort w ciagu miesiaca, córka była zachwycona, pieskiem wykonanym z masy cukrowej, wygądał pieknie, i wszystkie dzieci chciały zjeść głowę pierskowi

Rodzice Jakuba

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wykonanie tortu z okazji pierwszych urodzin naszego syna. Smak oraz estetyka wykonania przerosły nasze oczekiwania. Ciesze się, że zaufaliśmy Państwu w kwestii dekoracji, bo była idealna. Rodzina zachwycona pysznym smakiem i naturalnymi produktami ;) Napewno to nie ostatni tort zamawiany w Tortowej Awangardzie. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to prosze się nie wahać, napewno będą Państwo zachwyceni jak my ;) pozdrawiamy

Karolina

Gorąco polecam torcik na roczek był cudny dokładnie taki jak na przesłanym zdjęciu a smakował jeszcze lepiej :)

Aleksandra Lewandowska

Bardzo polecam!!!
Tort urodzinowy dla naszej córeczki był przeuroczy i wyśmienity w smaku.Nie wyobrażamy sobie kolejnej imprezy bez ''Tortowej Awangardy"
Serdecznie dziękuję!

Karolina

Tort był genialny! Piękny, królik wg zdjęcia idealny :) Bardzo staranna praca, goście zachwyceni i córeczka też :D Szybko zniknęły wszystkie kawałki :D

< 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, >