Lena

Serdecznie polecam!! Tort mega fajny, dostarczony na czas. Wykonanie perfekcyjne wraz ze szczegółami jak również i smak wyśmienity (wybrałam krówkowy). Polecam na każdą okazje!

Dominika

Bardzo polecam tort na wieczór panieński. Nie tylko panna młoda, ale i wszystkie dziewczyny miały dużo uciechy. Ponadto tort, wybrałam czekoladowy, był bardzo smaczny, łącznie z lukrem na wierzchu i dekoracją. Całość wykonana z dużą dbałością o szczegóły, bardzo estetyczna.

Magda

Tort cudny, naprawdę wielka dbałośc o szczegóły. Goście i synek zachwyceni zarówno wyglądem jak i smakiem.
Dziekujemy
Magda z Filipkiem

Sebastian

Tort weselny był dokładnie taki o jakim marzyliśmy. Wyglądał wspaniale, a smakował tak bardzo, że niektórzy goście po dwóch porcjach i dwóch smakach domagali się kolejnej porcji na do domu. Natomiast tort urodzinowy z pandą zamawiany na dzień wcześniej powalił jubilatkę z nóg! Tortowa awangarda to ludzie pełni pasji i profesjonalizmu. Podziwiamy kunszt i na pewno będziemy wracać i polecać!

Krzysiek

Nie dość ze urody przecudnej to jeszcze przepyszny, dostarczony na czas przez w pełni profesjonalną, przemiła obsługę. POLECAM!!!

Sylwia

Witam, tort był pyszny :-)), miś wykonany z ogromną precyzją. Smak truskawki miodzio!! Gorąco polecam :-).

Sylwia

Witam, tort był pyszny :-)), miś wykonany z ogromną precyzją. Smak truskawki miodzio!! Gorąco polecam :-).

Agnieszka

Zamawialam tort dla pielęgniarki z super czepkiem i ogromna strzykawka, na pożegnanie kolezanki w pracy. Zrobił furore!!!!! Polecam!!! Zarowno smak jak wyglad byly rewelacyjne! Obsługa miał, profesjonalna, kontakt mailowy w porzadku. na pewni bede jeszcze korzystac z WAszych usług.
pozdrawiam!!

Ania

Nasz tort w stylistyce Star Wars z figurką R2D2 na szczycie zrobił na wszystkich mega wrażenie - oczywiście na 8letnim jubilacie największe. Precyzja wykonania bardzo nas zaskoczyła a smak - wybitny - nie za słodki mus malinowy, doskonały biszkopt. Po raz pierwszy cały tort zniknął ze stołu. Dziękujemy i polecamy z całego serca. Ania

Magda

Zamawiałam na urodziny córki tort w kształcie Minionka o smaku czekoladowa wariacja . Po raz pierwszy w życiu jadłam coś tak pysznego . Wszyscy byli oczarowani wyglądem tortu jak i jego smakiem . Polecam i na pewno nie jeden raz skorzystam z Waszych usług.Dziękuję.

< 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, >