Justyna

Tort był prze...piękny i prze...pyszny :)

Ilona

Ciasteczka ze zdobieniem również pyszne. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem.

Ilona

Tort urodzinowy z misiem biało - błękitny piękny, dopracowany każdy szczegół. Smak tutti frutti delikatny, solenizant szczęśliwy i goście zachwyceni.

Magda

Szybka realizacja zamówienia. Wykonanie tortu znakomite.

Agnieszka

Witam, po raz pierwszy nie został mi nawet okruszek tortu. Mój syn i jego goście byli zachwyceni nie tylko wyglądem ale i smakiem. Polecam

Anna

Tort przerosł nasze oczekiwania! Był piękny, na urodzinach synka wszyscy byli zachwyceni, a najważniejsze że nasz syn aż skakał z radości. Smak tortu też wyśmienity, nie za slodki, po prostu idealny. Początkowo zastanawialiśmy się czy tort nie będzie za drogi ale teraz śmiało mogę powiedzieć że był wart każdej złotówki! Polecam!

Kamila

Tort na Baby Shower bratowej miał wyglądać niesamowicie i robić wrażenie ... i było jedno głośne "woooow!" :-) Zaskoczeniem jednak całkowitym było, że tak wybornie smakował! Smak Straciatella był trafem w 10! Podczas jedzenia było tylko słychać pomruki zadowolenia gości :-) Z czystym sercem polecam!

Olga

Tort stacyjkowo był piękny i pyszny. Wspaniałe rękodzieło. Dzieci były zachwycone. Bardzo dziękujemy :)

Iwona

Tort wzbudził zachwyt nie tylko gości, ale samej Hani :) Polecam!

Asia

Tort był przepiękny osoba obdarowana aż się popłakała ze wzruszenia!a co najważniejsze smakował tak samo niesamowicie jak wyglądał! Dzięki

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, >