Małgorzata

Bardzo dziękujemy za piękny i smaczny tort! Organizacyjnie wszystko również na medal, punktualnie, zgodnie z zamówieniem i jeszcze w miłej atmosferze. Bardzo polecam!
Ps. To pierwszy tort, który został ZJEDZONY przez dzieci do ostatniego okruszka. Pycha!

magda

Dziękuję bardzo za PRZEPIĘKNY i PRZEPYSZNY tort na roczek dla córeczki. Tort na zdjęciach wyglądał pięknie ale jak zobaczyłam go na żywo.... Nigdy nie widziałam tak pięknego dziecięcego tortu. Od niedzieli jestem Państwa stała klientka :)

Klaudia

Tortowa Awangardo, dziękujemy za przygotowanie tortu tak pięknego, że szkoda nam było go kroić. Gdy już to uczyniliśmy okazał się tak pyszny, że prawie nic z niego nie pozostało! Podejrzewamy, że niektórzy goście zjedli więcej niż jeden kawałek Emotikon wink;-) Dziękujemy za wspaniałą i bezproblemową współpracę, królewskie traktowanie podczas degustacji oraz za uczynienie naszego bajkowego wesela jeszcze smaczniejszym. :-) Z pewnością wrócimy do Państwa przy okazji kolejnych, wielkich (i małych) wydarzeń. Pozdrawiamy Klaudia Wolniewicz-Slomka i Daniel Wolniewicz-Slomka

Monika

Polecam. Torcik ze słonikiem piękny. Bardzo dobry. Smak krówka nie za słodki, wszystkim bardzo smakował.

Paula

Zamówiłam tort na wieczór panieński. Figurka jak żywa ;) Jakby sam Michał Anioł dłutem rzeźbił ;) smak tortu obłędny! Na pewno wrócę tu nieraz. Dzięki !

Kamila

Dzięki Państwa tortowi pierwsze urodziny naszego synka były naprawdę wyjątkowe, gdyż wszystkim gościom podobało się jego staranne wykonanie i zachwycali się jego delikatnym smakiem... truskawkowym z dodatkiem bitej śmietany. Jeśli mamy zastanawiają się nad odpowiedzialną firmą, żeby powierzyć jej wykonanie tortu na imprezę okolicznościową to jak najbardziej polecam. Dziękujemy:)

Marta

Kolejny rok-kolejny piękny tort ! Tym razem solenizant zaprojektował tort z konikami - ogromne wyzwanie - i jak zawsze super niespodzianka ! Tort i piękny i pyszny. Jestem wierna Awangardzie od kilku lat i tak zostanie :) Polecam wszystkim, ja nie jadłam jeszcze nigdzie tak pięknych i smakowitych tortów ! Dziękujemy !!!!!!

Bogusia i Maciek

Tort, babeczki oraz ciasteczka zamawialiśmy na pierwsze urodziny naszej córeczki. Opisaliśmy jak ma wyglądać tort, babeczki oraz ciasteczka i wybraliśmy smak oraz wielkość. Resztę pozostawiliśmy ludziom, którzy naprawdę wiedzą co robią. To co zastaliśmy odbierając tort przeszło nasze oczekiwania. Tort był naprawdę dopracowany w 100%, śliczny i przede wszystkim smaczny. Wszystko było wspaniałe, goście byli pod ogromnym wrażeniem.

Joanna

Zamawiałam tort na 2 urodziny dla mojej córeczki, z figurką z jej ulubionej bajki. Wszystkim bardzo się podobał i smakował. Zamówienie wraz dostawą do domu zostało zrealizowane wzorowo. Dziękuję ślicznie i na pewno będę Państwa wszystkim polecać :)

Katarzyna

urodzinowy tort mojego syna zrobił ogromne wrażenie nie tylko na samym jubilacie, ale również na wszystkich gościach. Z zdziwieniem podziwiali staranność wykonania.

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, >