Katarzyna

Tort dla pszczelarza wzbudził uznanie i entuzjazm. Pszczoła wykonana z wielką dbałością o szczegóły. Dziękuję.

Justyna

Zamawiałam tort na panieński przyjaciółki, nie zamówiłam tortu z przedstawionych na stronie wzorów, ale miałam własną koncepcję. Tort był przepyszny a wyglądał lepiej niż sobie wyobrażałam.POLECAM jak najbardziej:)

Agata

Tort z misiem przytulajacym jedynke na roczek mojego synka byl piękny i smaczny!!!

Agata

Tort z misiem przytulajacym jedynke na roczek mojego synka byl piękny i smaczny!!!

Anna

Dziękujemy za przepiękny tort z Krainą Lodu. Dzieci były zachwycone! Tort był smaczny, do tego stopnia, że jedno z dzieci (typowy niejadek) skusił się na kawałek i stwierdził, że tort jest pyszny :)

Paulina

Tort Minionek był główną atrakcją urodzin mojego siostrzeńca, był taki piękny, że żal nam było go zjeść! ciasto przepyszne, bardzo serdecznie dziękuję i polecam wszystkim. na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług :)

Karina

Tort przepyszny! I przepiękny;)

Agnieszka

Dziękujemy za super tort Dusty,wszyscy zachwyceni wyglądem i smakiem! Bardzo polecam!

Anna

Dziękuję za przepiękny tort oraz muffinki na baby shower przyjaciółki. Zrobił furorę! Goście byli zachwyceni wyglądem i smakiem. Z pewnością będę Państwa polecać. Pozdrawiam :)

Magda

Dziękuję za smaczny i śliczny tort zamówiony na pierwsze urodziny mojej córeczki. Tort smakował gościom a sam jego wygląd oczarował wszystkich. Nie widziałam, aby jakiś inny tort został tak obfotografowany:)) Kontakt i realizacja zamówienia bez zarzutu. Z czystym sumieniem polecam i na pewno wrócę wkrótce z kolejnym zamówieniem.

< 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, >